Szukaj

Ginekolog

Ginekologia - dziedzina medycyny zajmująca się chorobami żeńskiego układu płciowego (w zakresie rozpoznawania, leczenia i profilaktyki). Dotyka to zaburzeń miesiączkowania, zaburzeń hormonalnych, stanów zapalnych, niepłodności, oraz nowotworów. Obejmuje również tematykę związaną z świadomością seksualną. Ściśle związane z ginekologią położnictwo roztacza opiekę medyczną w okresie ciąży, porodu oraz połogu.

Kiedy warto pójść do ginekologa?

  • Kiedy nic się nie dzieje. Nie czekaj na niepokojące objawy - badania ginekologiczne powinny być przeprowadzane regularnie, a czas pomiędzy wizytami zależy od wieku i grupy ryzyka pacjentki.
  • Kiedy jesteś w ciąży. Stała kontrola ginekologiczna jest także konieczna w czasie ciąży, a często także w czasie, kiedy para stara się o dziecko.
  • Kiedy zauważysz niepokojące Cię objawy.

Nie bój się wizyty u ginekologa

Wiele nastolatek i młodych kobiet postrzega badania ginekologiczne jako krępujące i bolesne. Jednak wizyta u ginekologa nie musi być nieprzyjemna. Zależy to przede wszystkim od właściwego nastawienia zarówno pacjentki, jak i lekarza.

Wiele kobiet podkreśla, że znalezienie odpowiedniego ginekologa jest dla nich prawdziwym skarbem. Tak, to prawda, gdyż tylko ten lekarz, który zagwarantuje kobiecie poczucie bezpieczeństwa i zapewni komfort badania, może liczyć na uznanie pacjentki. Dlatego zapraszamy do naszej poradni. Gwarantujemy paniom nie tylko świetną opiekę specjalistyczną, ale także przyjemną, pełną zaufania atmosferę.

Przyjmujący w naszej przychodni dobry ginekolog to doświadczony specjalista. Każda kobieta może bez obaw liczyć u nas na fachową i kompleksową pomoc.

Poznań, ul. Haliny 14 - serdecznie zapraszamy!

  • USG (dopochwowe, piersi)
  • badania cytologiczne
  • KTG

Nasi specjaliści

lek.med. Marek Feliksik

lek.med. Marek Feliksik

godziny przyjęć:

Śr 12.30-15.30

dr n.med Agnieszka Zawiejska

dr n.med Agnieszka Zawiejska

godziny przyjęć:

sob 13.00-15.00