Szukaj

Kardiolog

Ryzyko wystąpienia chorób serca i układu naczyniowego urasta w obecnym świecie do skali choroby cywilizacyjnej. Takie czynniki jak niezdrowy tryb życia, stres, złe odżywianie, a także uwarunkowania genetyczne, powinny stać się impulsem do wizyty u kardiologa. Najczęściej idziemy do kardiologa kiedy okazuje się, że nasze ciśnienie odbiega od normy, albo – niestety – kiedy okazuje się, że właśnie mieliśmy zawał.

Dzisiejsza kardiologia pozwala nam pozytywnie patrzeć w przyszłość nawet jeśli usłyszeliśmy mrożącą krew w żyłach wiadomość: miał Pan zawał. Dziś choroby układu krążenie to nie jest wyrok śmierci, wiele z nich można z powodzeniem leczyć. Obecnie nawet ludzie po zawałach są w stanie funkcjonować normalnie i cieszyć się życiem. Ważne przy tym jest nie tylko leczenie, ale także profilaktyka, okresowe badania i odpowiednio wcześnie postawiona trafna diagnoza. Dlatego też nasza przychodnia zaprasza wszystkich, którym los własnego serca nie jest obojętny.

Oczywiście zawał to nie jedyna choroba, która powinna skłonić Cię do wizyty u kardiologa. Przyjdź do nas również jeśli lekarz rodzinny podejrzewa u Ciebie:

  • wrodzone bądź nabyte wady serca, choroby układu krążenia, mięśnia sercowego bądź naczyń krwionośnych;
  • jeśli potrzebujesz konsultacji popartej specjalistycznymi badanami (ECHO serca, EKG, Holter EKG Holter RR).
  • echo serca
  • EKG
  • holter EKG
  • holter RR

Nasi specjaliści

lek.med. Weronika Greberska

lek.med. Weronika Greberska

godziny przyjęć:

sobota 

lek. med Maciej Mączyński

lek. med Maciej Mączyński

godziny przyjęć:

czwartek